Knižní novinky

V měsíci  únoru 2020 jsme přivezli nové knihy z městské knihovny Prostějov. Jedná se o 150 knih, které určitě zaujmou všechny čtenáře . Máme románky pro ženy,pohádky pro malé čtenáře ,zajímavé čtení pro táty a mámy,

a také školní četbu pro studenty. Zveme děti i občany na posezení v knihovně při dobrém čaji a zároveň si můžete zahrát stolní hry -dámu,

člověče nezlob se nebo karty. K dispozici je také internet jak pro dospělé tak i pro školáky.Vše si můžete vytisknou a odnést domů.

Za papíry do tiskárny neplatíte vše je v režii obecního úřadu. Přijďte jen posedět a popovídat si. Knihovna je ošetřena desinfekcí a k dispozici jsou rukavice a nové roušky. Výdejní okénko není možné a tak knihovna byla uzavřena podle směrnic Prostějovské knihovny. V lednu 2021 doufáme, že provoz bude opět ve prospěch občanů Skřípova. V případě , že čtenář by potřeboval nějakou knihu je možné mě kontaktovat přes tlf, 733 630 350 .

Všechny občany a občanky Skřípova zve do knihovny Eva Hantáková   Knihovník

Máme otevřeno každé ponděli od 15 do 17 hod.

Informace pro čtenáře :  V roce 2019 nás navštívilo 124 čtenářů . K dispozici mají čtenáři různé knihy, hlavně čtení pro ženy a děti. Také časopis VLASTA si mohou navštěvníci půjčit, nebo si vyhledat na počítači různé informace. Je tu také pro děti na hraní udělán maličký koutek , kde si můžou pohrát než si maminky vyberou knižku. Přejeme všem čtenářům klidný rok 2019...

Informace pro čtenáře : Koncem roku 2018 jsme za pomoci obyvatel obce byla přestěhována knihovna do nových větších prostor, které umožňují připravovat kulturní akce např. pro děti naší mateřské školy. Koncem roku již akce úspěšně proběhla. Doufáme , že budeme nadále pokračovat jak akce pro děti tak pro dospělé.

Hantáková Eva

knihovník

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.

Podívejte se na několik fotek jak se vydařilo vánoční setkání občanů Skřípova 2018

Fotogalerie: Novinky